Materiał Partnera
Zapraszamy na jesienną edycję Warsztatów Mamo, To Ja! Wspieramy przyszłe i obecne mamy już od 8 lat, ale podobnie jak w ubiegłym roku, i tym razem spotykamy się online. Wirtualne Warsztaty Mamo, To Ja to spotkania ze świetnymi ekspertami, podczas których masz możliwość poszerzyć swoją wiedzę w zakresie żywienia, pielęgnacji, zdrowia i rozwoju małych dzieci.

Wybierz panel dla siebie

Jestem mamą

Gratulacje! Prawda, że możliwość wzięcia maluszka w ramiona i utulenia go to przeżycie niezwykłe? Ale pytań wcale nie jest mniej, niż w ciąży… Jak skompletować apteczkę niemowlaka? Czy BLW to dobra metoda rozszerzania diety malucha? Jaki schemat szczepień wybrać? Co to są milowe kroki w rozwoju maluszka? W sekcji „Jestem mamą” wspólnie z ekspertami postaramy się pomóc znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania: Bycie mamą to cudowna przygoda. Dowiedz się o niej jak najwięcej!

Będę mamą

Jeszcze chwilka i maleństwo będzie z tobą. Niewątpliwie czeka was rodzinna rewolucja! Kompletowanie wyprawki, aranżacja pokoju malucha i kwestie zdrowotne – trochę tego jest. Ale spokojnie, to tylko kwestia wiedzy i organizacji. W przygotowanej przez nas sekcji „Będę mamą” eksperci podzielą się swoją wiedzą na temat typowych ciążowych dolegliwości, doradzą jak przygotować się do porodu i co powinno znaleźć się w wyprawce do szpitala oraz dla malucha. Zapraszamy!

Powiedz nam co myślisz o Warsztatach?

Co chciałabyś znaleźć w kolejnej edycji?

Wypełnij krótką ankietę
i weź udział w konkursie.

Mamy aż 20 nagród!


Partnerzy warsztatów