Materiał partnera

Spokojne niemowlę
to radosna mama!

Sama myśl o kolce niemowlęcej spędza rodzicom sen z powiek. Tymczasem jeśli będziesz niespokojna, maluszek wyczuje twoje emocje i może jeszcze bardziej płakać. Zamiast więc martwić się na zapas, dowiedz się, czym faktycznie jest kolka i poznaj skuteczne sposoby jej łagodzenia.

Przywróć komfort brzuszkowi!


Szukasz sposobu na uspokojenie dziecka?

Zainstaluj na telefonie aplikację “Kojące dźwięki dla maluszka”


Kojące dźwięki dla maluszka

Uspokajające dźwięki, odgłosy natury i kołysanki

Funkcja minutnika kontrolująca czas odtwarzania

Możliwość uruchomienia w trybie samolotowym

Aplikacja dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemami Android lub iOS


NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO: Espumisan 100 mg/ml, krople doustne, emulsja SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY: 1 ml zawiera 100 mg symetykonu (Simeticonum).Substancja pomocnicza o znanym działaniu Sorbitol (E420), 139 mg/ml POSTAĆ FARMACEUTYCZNA: Krople doustne, emulsja. Mlecznobiała emulsja, lekko lepka. WSKAZANIA DO STOSOWANIA: Bez konsultacji z lekarzem: leczenie objawowe zaburzeń żołądkowo-jelitowych, związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów takich jak, np.: wzdęcia lub nasilone powstawanie gazów w przewodzie pokarmowym. Po konsultacji z lekarzem: leczenie objawowe zaburzeń żołądkowo-jelitowych, związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów takich jak, np.: wzdęcia lub nasilone powstawanie gazów w przewodzie pokarmowym w okresie pooperacyjnym; pomocniczo w badaniach diagnostycznych jamy brzusznej (np. w celu redukcji cieni wywołanych gazami w badaniach radiologicznych, ultrasonograficznych; badania endoskopowe; jako dodatek do zawiesiny środka kontrastowego). Espumisan 100 mg/ml wskazany jest do stosowania u niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych. PRZECIWWSKAZANIA: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE: Dotychczas nie zanotowano działań niepożądanych związanych z zastosowaniem produktu Espumisan 100 mg/ml. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY POSIADAJĄCY POZWOLENIE NA DOPUSZCZENIE DO OBROTU: BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP), Glienicker Weg 125, 12489 Berlin, Niemcy Data ostatniej aktualizacji: 11.2016 r. Informacja naukowa: BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA Sp. z o.o. ul.Słomińskiego 4, 00-204 Warszawa, tel. 22 566 21 00.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Przygotowano 04.2019 PL-ESP-2019-C2-1-WEB

Konkurs

Macierzyństwo niesie wiele wyzwań. Aby móc dobrze opiekować się maleństwem, dbaj także o swoje potrzeby i swój komfort psychiczny. Zapraszamy do udziału w konkursie! Wypełnij ankietę i napisz, jaki jest twój sposób na zmniejszenie stresu związanego z byciem mamą.

5x

Nagroda I stopnia

Wielofunkcyjny leżaczek-bujaczek-łóżeczko 3w1 luxe i zestawy kosmetyków dla mamy

5x

Nagroda II stopnia

Tiny Love, Move & Play, Gimnastyka dla bobasa z pałąkami, mata edukacyjna.


Ankieta zgłoszeniowa

Przyjmowanie zgłoszeń zostało zakończone.

Odwiedzaj często stronę Mamotoja.pl, aby nie przegapić innych okazji.

Zobacz pełny regulamin akcji.

Video

Objawy kolki, najlepsze sposoby łagodzenia ataków płaczu (z apteki i te domowe) – zobacz nasze filmy i dowiedz się, jak możecie wygrać z bólem brzuszka u dziecka!