Materiał partnera

Spokojne niemowlę
to radosna mama!

Sama myśl o kolce niemowlęcej spędza rodzicom sen z powiek. Tymczasem jeśli będziesz niespokojna, maluszek wyczuje twoje emocje i może jeszcze bardziej płakać. Zamiast więc martwić się na zapas, dowiedz się, czym faktycznie jest kolka i poznaj skuteczne sposoby jej łagodzenia.

Przywróć komfort brzuszkowi!


Szukasz sposobu na uspokojenie dziecka?

Zainstaluj na telefonie aplikację “Kojące dźwięki dla maluszka”


Kojące dźwięki dla maluszka

Uspokajające dźwięki, odgłosy natury i kołysanki

Funkcja minutnika kontrolująca czas odtwarzania

Możliwość uruchomienia w trybie samolotowym

Aplikacja dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemami Android lub iOS


NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO: Espumisan 100 mg/ml, krople doustne, emulsja SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY: 1 ml zawiera 100 mg symetykonu (Simeticonum).Substancja pomocnicza o znanym działaniu Sorbitol (E420), 139 mg/ml POSTAĆ FARMACEUTYCZNA: Krople doustne, emulsja. Mlecznobiała emulsja, lekko lepka. WSKAZANIA DO STOSOWANIA: Bez konsultacji z lekarzem: leczenie objawowe zaburzeń żołądkowo-jelitowych, związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów takich jak, np.: wzdęcia lub nasilone powstawanie gazów w przewodzie pokarmowym. Po konsultacji z lekarzem: leczenie objawowe zaburzeń żołądkowo-jelitowych, związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów takich jak, np.: wzdęcia lub nasilone powstawanie gazów w przewodzie pokarmowym w okresie pooperacyjnym; pomocniczo w badaniach diagnostycznych jamy brzusznej (np. w celu redukcji cieni wywołanych gazami w badaniach radiologicznych, ultrasonograficznych; badania endoskopowe; jako dodatek do zawiesiny środka kontrastowego). Espumisan 100 mg/ml wskazany jest do stosowania u niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych. PRZECIWWSKAZANIA: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE: Dotychczas nie zanotowano działań niepożądanych związanych z zastosowaniem produktu Espumisan 100 mg/ml. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY POSIADAJĄCY POZWOLENIE NA DOPUSZCZENIE DO OBROTU: BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP), Glienicker Weg 125, 12489 Berlin, Niemcy Data ostatniej aktualizacji: 11.2016 r. Informacja naukowa: BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA Sp. z o.o. ul.Słomińskiego 4, 00-204 Warszawa, tel. 22 566 21 00.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Przygotowano 04.2019 PL-ESP-2019-C2-1-WEB

Video

Objawy kolki, najlepsze sposoby łagodzenia ataków płaczu (z apteki i te domowe) – zobacz nasze filmy i dowiedz się, jak możecie wygrać z bólem brzuszka u dziecka!


Lista nagrodzonych:

Nagroda główna

  • Mariola O., Biała Podlaska
  • JOANNA O., Warszawa
  • Agnieszka W., Bystra
  • Karolina S., Warszawa
  • Paulina Ś., Kraków

Nagroda II stopnia

  • Paulina K., Imielin
  • Karolina W., urzędów
  • Małgorzata M., Warszawa
  • ZUZANNA K., OLSZTYN
  • Marta S., Józefosław

Zobacz pełny regulamin akcji.