Materiał Partnera

Spokojne dziecko,
radosna rodzina

Na spokoju dziecka korzysta cała rodzina.
Już teraz dowiedz się jak pielęgnować spokój
i dobry nastrój w całym domu.

Ankieta

Jak dbasz o spokój maluszka?

Wypełnij ankietę i odpowiedz na pytanie.
10 najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy
bonami do smyka o wartości 100 PLN.

Weź udział
1/6

1. Co to jest kolka niemowlęca?

« Poprzednie

2. Jak można rozpoznać, że dziecku dokucza kolka niemowlęca?

3. W jakim wieku dziecko najczęściej cierpi na ataki kolki niemowlęcej?

4. Jakie są możliwe przyczyny kolki niemowlęcej?

5. Czy wiesz, jak radzić sobie z kolką niemowlęcą? Jakie sposoby możesz polecić innym rodzicom?

Podaj dane osobowe

UWAGA! Laureatami w konkursie mogą być wyłącznie osoby zamieszkujące na terenie Polski.

Zobacz pełny regulamin akcji.

Zaznaczenie poniższych opcji daje możliwość otrzymywania informacji na temat nowości i promocji produktów i usług lub wzięcia udziału w innych konkursach.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Edipresse Polska S.A. rozwiń

Zobacz pełny regulamin akcji.

Szukasz sposobu na uspokojenie dziecka?

Zainstaluj na telefonie aplikację
Kojące dźwięki dla maluszka

Uspokajające dźwięki, odgłosy natury i kołysanki

Funkcja minutnika kontrolująca czas odtwarzania

Możliwość uruchomienia w trybie samolotowym

Aplikacja dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemami Android lub iOS

Pobierz darmową aplikację:

Przygotowano 01.2021 PL-ESP-2021-C1-2-WEB

NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO: Espumisan 100 mg/ml, krople doustne, emulsja SKŁAD JAKOŚCIOWY I ILOŚCIOWY: 1 ml zawiera 100 mg symetykonu (Simeticonum). Pełny wykaz substancji pomocniczych w pkt. 6.1 Charakterystyki produktu leczniczego. POSTAĆ FARMACEUTYCZNA: Krople doustne, emulsja. Mlecznobiała emulsja, o małej lepkości. Charakterystyczne dla tego produktu jest stopniowe żółknięcie emulsji. WSKAZANIA DO STOSOWANIA: Bez konsultacji z lekarzem: leczenie objawowe zaburzeń żołądkowo-jelitowych, związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów takich jak, np.: wzdęcia lub nasilone powstawanie gazów w przewodzie pokarmowym. Po konsultacji z lekarzem: leczenie objawowe zaburzeń żołądkowo-jelitowych, związanych z nadmiernym gromadzeniem się gazów takich jak, np.: wzdęcia lub nasilone powstawanie gazów w przewodzie pokarmowym w okresie pooperacyjnym; pomocniczo w badaniach diagnostycznych jamy brzusznej (np. w celu redukcji cieni wywołanych gazami w badaniach radiologicznych, ultrasonograficznych; badania endoskopowe; jako dodatek do zawiesiny środka kontrastowego). Espumisan 100 mg/ml wskazany jest do stosowania u niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych. PRZECIWWSKAZANIA: Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. PODMIOT ODPOWIEDZIALNY POSIADAJĄCY POZWOLENIE NA DOPUSZCZENIE DO OBROTU: BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP), Glienicker Weg 125, 12489 Berlin, Niemcy Data ostatniej aktualizacji: 06.2020. Informacja naukowa: BERLIN-CHEMIE/MENARINI POLSKA Sp. z o.o. ul.Słomińskiego 4, 00-204 Warszawa, tel. 22 566 21 00

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.